Przerwa wakacyjna

To jest strona archiwalna i informacje na niej umieszczone mogą być nieaktualne. Edycja strony zostanie wznowiona podczas kolejnej przerwy wakacyjnej, która nastąpi najprawdopodobniej w lipcu lub sierpniu 2011 roku.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE: Podsumowanie filmowe 2010 roku

NOWE POGŁOSKI POLECAJĄ :

Już od samego początku coś było nie tak. Po co robić dwuczęściowy film, skoro cały rozdział z książki streszcza się w pięciu minutach? Oczywiście, dla komercji. I chyba tylko dlatego „Insygnia” w ogóle powstały – Komedia romantyczna z dobrymi efektami specjalnymi – nasza recenzja „Deathly Hallows: Part 1″.

Plastikowe dialogi i płytka fabuła, którą bez problemu da się wymyślić w dwie minuty siedząc w klopieWielkie gówno z przeterminowanym słodzikiem – nasza recenzja „Niezniszczalnych”.

Znając podstawowy zarys fabuły, który z początku nie wydał mi się zbytnio intrygujący, nie spodziewałem się wielkiego widowiska. Weir jednak stworzył dzieło bardzo efektowne wizualnie, niegłupie, z przeplatającymi się scenami poruszającymi i trzymającymi widza wbitego w fotel – OFF PLUS CAMERA: Recenzja „The Way Back”.

Według Agnieszki Holland rok 2010 dla kina był słaby. Nie chce się wierzyć własnym uszom, myśląc, że do takich perełek jak „Ghost Wirter”, „The Social Network”, „The King’s Speech” czy efektownych widowisk pokroju „Black Swan” i „Inception”, dochodzi oryginalne, zabawne i poruszające „True Grit” – Opowiedzieć w zabawny i dramatyczny sposób ciekawą historię – nasza recenzja „True Grit”.

Momentami miałem wrażenie, jakbym to ja przedzierał się przez gęsty las, a za moimi plecami szczekały rozzłoszczone psyAby przeżyć, trzeba zabijać – nasza recenzja „Essential Killing”.

Kino studyjne proponuje trudny repertuar i niższe ceny, a musi radzić sobie na tym rynku finansowym, który jest dość brutalny – OFF PLUS CAMERA: Kino wolne od popcornu, wywiad z Iwoną Nowak, kierowniczką Kina Mikro.

Rodzice, nie bójcie się o swoje małe pociechy, rozlewu krwi nie ma, tylko trochę piór widaćZewnętrzne piękno, wewnętrzna brzydota – nasza recenzja „Legend Sowiego Królestwa: Strażników Ga’Hoole”.

Rozrywka w całkiem niezłym wydaniu, jednak niegodna kontynuacja produkcji z 1982 rokuKomputery i inne bajery – nasza recenzja „TRON: Legacy”.

Dość mało ambitne dialogi. Jednak znakomite efekty specjalne oraz nasycenie barw sprawiają, że ogląda się to przyjemnieTrochę magii kosztem fabuły – nasza recenzja „Podróży Wędrowca do Świtu”.

Kościół jest wciąż ten sam – konserwatywny i zamykający swe bramy przed filmowcami, zaprzeczającymi jego wierzeniomNa tropie „Zaginionego Symbolu”.

Widz spodziewa się tego, co Stone zwykle daje. Dostaje zupełnie inną rzecz. Wzruszenie, zamiast myśleniaGordon is back – nasza recenzja „Wall Street: Money Never Sleeps”.

Zapoznaj się też z najnowszymi informacjami o najbardziej oczekiwanych filmach: „Hobbit”, „The Dark Knight Rises”, oraz „Triple Frontier”.

Przejrzyj też newsy dotyczące najpopularniejszych osób w portalu. Są to Christopher Nolan, Peter Jackson, David Fincher, Tom Hanks, Robert Downey Jr., Leonardo DiCaprio, Helena Bonham Carter, Natalie Portman, Roman Polański, Jerzy Skolimowski, oraz Johnny Depp.

Brak dostarczania regularnych newsów, recenzji czy artykułów mogą Wam (przynajmniej w jakimś stopniu) zrekompensować te strony: stopklatka.pl, movieweb.com, deadline.com, oraz comingsoon.net (trzy ostatnie pod warunkiem znajomości angielskiego).

Wracamy najszybciej jak się da. Redakcja Nowych Pogłosek.

Reklamy

%d blogerów lubi to: