Jak poradziło sobie „Battle: LA”?

13Mar11

http://movboo.files.wordpress.com/2009/12/box_office_weekend_3202008-12-22-1229966765.jpg?/> /><br /> <img src= /><strong>  /><strong> /><strong> /><strong> Kilka dni temu do kin w USA wszedł film będący jedną z najbardziej oczekiwanych komercyjnych produkcji tego roku. Mowa o obrazie „Battle: Los Angeles”, który podczas minionego weekendu dobrze poradził sobie w box officie, ale zebrał dość negatywne opinie krytyków.


Historia ataku kosmitów na ziemię znalazła się na szczycie amerykańskiego box officu zarabiając około 36 milionów dolarów, wyprzedzając między innymi animację „Matki w mackach Marsa” (zysk wynoszący około siedmiu milionów dolarów).

„Battle: Los Angeles” nie zdobyło za to uznania w oczach krytyków. Recenzenci narzekali głównie na scenariusz, który w kolejnej amerykańskiej superprodukcji zawodzi. Stąd na Rottentomatoes tylko 32% pozytywnych opinii.

https://i2.wp.com/www.krackblog.com/wp-content/uploads/2011/03/BattleLA_logo_text_081909.jpgOne Response to “Jak poradziło sobie „Battle: LA”?”

  1. Czyli wszystko zgodnie z planem 😉


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: