Dużo bijatyk i jeszcze szybsza akcja w „Sherlock Holmes: A Game of Shadows”

05Mar11

https://nowepogloski.files.wordpress.com/2011/03/jared-harris.jpg?/> /><br /> <img src= /><strong>  /><strong> /><strong>Susanne Bier, duńska reżyserka, która zdobyła w tym roku Oscara za najlepszy film zagraniczny za /><strong>Jared Harris, który w filmie Jared Harris, który w filmie „Sherlock Holmes: A Game of Shadows” wcieli się w postać profesora Moriarty’ego, w jednym z ostatnich wywiadów wypowiedział się na temat swojej postaci i samej produkcji.

Jest trochę bijatyk. To naprawdę fajna zabawa – podsumował krótko pracę na planie. – Akcja jest znacznie dynamiczniejsza niż w poprzednim filmie. Już od początku widzowi wydaje się, jakby oglądał kulminacyjny moment historii – dodał.

Harris oznajmił, że nie ma pojęcia, czy pojawi się w następnej części, jeżeli taka w ogóle powstanie.

Sądzę, że ekipa chce najpierw porządnie przygotować ten projekt, a dopiero potem zacząć myśleć o kontynuacji – stwierdził.

Aktor bardzo poważnie podchodzi do roli Moriarty’ego. – To bardzo znany czarny charakter. Możliwe, że jest on pierwszym super-złoczyńcą w historii literatury – zakończył.No Responses Yet to “Dużo bijatyk i jeszcze szybsza akcja w „Sherlock Holmes: A Game of Shadows””

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: