Aktorzy mówią o „Opowieściach z Narnii”

06Gru10

Młodzi aktorzy wcielający się w główne role w „The Voyage of the Dawn Treader” opowiedzieli w wywiadzie o pracy nad filmem i książkami z serii „Narnia”.

https://nowepogloski.files.wordpress.com/2010/12/narnia_poster.jpg


Wszystko pochodzi z książki. To moja ulubiona część z serii, więc miałam dodatkową motywację do ciężkiej pracy. Starałam się przenieść do filmu to, co tak kocham w wersji papierowej. Chciałam również wykorzystać moje doświadczenia aktorskie z poprzednich części – powiedziała Georgie Henley, wcielająca się w rolę Łucji, o inspiracjach podczas pracy na planie. Co konkretnie młoda aktorka uwielbia właśnie w tej powieści? To wspaniałe, że można poznać tyle różnych, ciekawych miejsc w Narnii. Podoba mi się też zakończenie – nie jest tak słodkie jak zazwyczaj – oznajmiła.

https://i1.wp.com/gfx.filmweb.pl/ph/56/24/285624/114647.1.jpg

Georgie ewidentnie zależy na rozwoju jej dalszej kariery. Regularnie ćwiczy grę w teatrze. Teatr jest czymś zupełnie innym niż film. Pozostaje wciąż wiele rzeczy, których można się nauczyć – stwierdziła Henley.

A jak pracowało się na planie nowemu w obsadzie Willowi Poulterowi (Eustachy Klarencjusz Scrubb)? Wszyscy byli cudowni. Długo pracowaliśmy z Georgie, Benem (Barnesem) oraz Skanderem (Keynesem). Mieliśmy naprawdę dużo zabawy podczas kręcenia zdjęć, mimo, że na początku byłem zdenerwowany – powiedział.

https://i2.wp.com/gfx.filmweb.pl/ph/03/38/380338/116279.1.jpg

W trzeciej części „Opowieści z Narnii” Łucja i Edmund Pevensie wracają do Narnii wraz ze swoim kuzynem Eustachym gdzie spotykają się z księciem Kaspianem by odbyć podróż poza granice królestwa przez morze na królewskim statku „Wędrowcu do Świtu”.

„Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader” wejdzie na polskie ekrany 25 grudnia. Obraz wyreżyseruje Michael Apted, a główne role zagrają Skandar Keynes, Georgie Henley, Ben Barnes i Will Poulter. Głosu Aslanowi użyczy Liam Neeson.

nowepogloskiNo Responses Yet to “Aktorzy mówią o „Opowieściach z Narnii””

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: