„Sherlock Holmes 2” rusza w październiku

06Lip10

Zdjęcia do kontynuacji nowego „Sherlocka Holmesa” rozpoczną się już w październiku tego roku.

https://i1.wp.com/angryweb.net/wp-content/uploads/2009/06/holmesposter2.jpg

Przeczytaj też: Kontynuacja nowego Holmesa: Zdjęcia ruszą już w tym roku?


To znacznie wcześniej, niż planowano początkowo. Według najnowszych informacji Warner Bros, które posiada prawa do filmu, planuje, aby film zagościł w kinach już w przyszłym roku.

Wygląda na to, że zaczniemy kręcić sequel Sherlocka Holmesa już w październiku – powiedział Jude Law, który wcielił się w pierwszej odsłonie w postać doktora Watsona. Law dodał również, że Guy Ritchie (reżyser obrazu) i scenarzyści kończą już prace nad scenariuszem. Sam aktor nie ma pojęcia czego będzie dotyczyła fabuła. Jeszcze nie wiem jak potoczy się ta historia – stwierdził. Za to na temat fabuły wie coś Robert Downey Jr., odtwórca samego Holmesa. Myślę, że Holmes opuści Londyn w swej następnej przygodzie – powiedział. Zatem gdzie będzie toczyć się akcja? Trochę w Paryżu, a pod koniec w Szwajcarii, jeśli się nie mylę – relacjonował.

Fani na amerykańskich forach już typują, kto mógłby się wcielić w postać profesora Moriarty’ego. Co prawda pojawiał się on w pierwszej części, ale ani razu nie zobaczyliśmy jego twarzy. Dotychczas mieliśmy dwie oficjalne kandydatury. Pod uwagę brani byli Brad Pitt i Daniel Day-Lewis. Bardziej prawdopodobne jest zatrudnienie tego drugiego, bowiem Pitt po pierwsze jest amerykanem, po drugie nie przypomina wyglądem przebiegłego przestępcy. Publiczność chętnie w tej roli widziałaby Christophera Lee, znanego z roli Sarumana w trylogii „Władcy Pierścieni”.

A co z Rachel McAdams (Irene Adler)? Czy ją zobaczymy w drugiej części? Ciężko to stwierdzić jednoznacznie, ponieważ Irene Adler pojawiła się tylko w jednym opowiadaniu sir Arthura Conan Doyla. Wkrótce się dowiemy – powiedział Robert Downey Jr.

Cały artykuł w języku angielskim przeczytasz tutaj.

Reklamy


No Responses Yet to “„Sherlock Holmes 2” rusza w październiku”

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: