Nowy trailer CoDa, wieści o Mafii II

19Maj10

Ukazał się nowy, niemal dwuminutowy trailer Call of Duty: Black Ops! Dodatkowo mamy dla was kilka informacji o Mafii II.

Uwaga! W dalszej części znajdują się treści brutalne, które mogą Cię zaszokować!


Zaczynamy od najważniejszego – trailer nowego CoDa. Jego dokładna analiza pojawi się na stronie za kilka dni. Na razie z pewnością możemy powiedzieć jedno: Po tym zwiastunie wiemy znacznie więcej.

A teraz czas na Mafię II, o której jeszcze na tym blogu nie było mowy. Fani klasycznej Mafii wreszcie doczekają się kontynuacji. Po latach ciężkiej pracy animatorów i całego zespołu wkrótce nastąpi premiera gry.

Firma Take Two ujawniła nowe szczegóły dotyczące pecetowej wersji Mafii II. Gra wykorzysta kilka nowych „ficzerów” od Nvidii, w tym „trójwymiarową” technologię 3D Vision. 3D Vision umożliwia wyświetlanie gier w pełnym trójwymiarze. O ile oczywiście posiadamy specjalne okulary i monitor działający z odświeżaniem 120Hz.

Jako pierwsza gra na PC, Mafia II skorzysta z nowej technologii NVIDIA APEX. W połączeniu z silnikiem fizycznym PhysX sprawi ona, że wszelkie wybuchy będą jeszcze ładniejsze i bardziej efektowne. Lepiej odwzorowane zostaną także fragmenty broni i oraz otoczenie, które będziemy mogli zniszczyć.

Reklamy


No Responses Yet to “Nowy trailer CoDa, wieści o Mafii II”

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: