Napieralski startuje z ramienia SLD!

23Kwi10

Przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Grzegorz Napieralski, będzie jej kandydatem w wyborach prezydenckich, które odbędą się w czerwcu. Według politologów to fatalna decyzja i pogrzebanie szans na zaistnienie partii w polityce w większym stopniu w najbliższych latach.


Grzegorza Napieralskiego na kandydata wybrał zarząd partii. Najważniejsze jest, aby w wyborach wystąpiła osoba, która uzyskała mandat członków partii do bycia przewodniczącym. I naturalne jest, że w wyborach prezydenckich startuje przewodniczący partii – powiedział Ryszard Kalisz, który ogłosił decyzję. Poseł SLD był kontrkandydatem szefa partii.

To bardzo odpowiedzialna decyzja. Powiedziałem tak. Wydarzenia ostatnich tygodni pokazały, że polityka może być inna. Marzę by nie wróciły stare standardy i stare nawyki – zabrał z kolei głos sam Napieralski.

Reklamy


3 Responses to “Napieralski startuje z ramienia SLD!”

 1. 1 Profesor

  Każdy ma prawo strzelić samobója

 2. 2 Dario

  Lewica sama dała się zepchnąć do narożnika przez dwie główne partie Sejmu, a odpowiedzialny za to jest właśnie Napieralski – z powodu swej totalnej nijakości i braku pomysłu na partię. Nie potrafił z niej zrobić niczego sensownego, a pozbawiona wizerunku pogrobowca PZPR Lewica nie ma żadnego image’u. Pomysł na opozycję też kuleje, bo klub albo jest nową przystawką PiS, albo go nie widać. Tylko czemu dopiero teraz władze się obudziły? Jałowość Napieralskiego i jego program, polegający głównie na umacnianiu swej władzy w klubie i partii (kosztem Olejniczaka i innych), była przecież widoczna już w grudniu, kiedy wybaczano Oleksemu te kalumnie, które nagrał Gudzowaty, a Millerowi romans z Samoobroną. Wtedy dano mu mandat zaufania. Cóż, lepiej obudzić się późno niż wcale, chociaż i tak jest to po części pobudka z ręką w nocniku.

 3. 3 Malgo

  Oj Rysiu, Rysiu…
  Ty bedziesz lepszy…prawda?


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: