Kontrowersyjne słowa Palikota, Kurski krytykuje dziennikarza

14Mar10

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Jacek Kurski będąc gościem niedzielnego programu TVN, „Kawa na ławę”, skrytykował prowadzącego Bogdana Rymanowskiego, zarzucając mu zbyt częste pytania na temat Janusza Palikota.


Wątek kontrowersyjnego polityka Platformy Rymanowski poruszył dopiero pod koniec programu. Chodziło o wypowiedź Palikota, który stwierdził w wywiadze dla onet.pl, że wygrałby wybory prezydenckie oraz widzi lepiej koalicję PO – SLD niż PO – PSL. Pierwsza część wywiadu z Januszem Palikotem znajduje się tutaj.

Reklamy


2 Responses to “Kontrowersyjne słowa Palikota, Kurski krytykuje dziennikarza”

  1. 1 Marek

    No i co dalej z tym Palikotem? Dzieje sie cos nowego? Poza tym blogiem nie mam zadnych informacji o polskiej polityce (chyba ze mi dziecko cos opowie w domu).

  2. 2 Kalinka

    Swoją droga, abstrahując od bardzo przeze mnie nie lubianego Kurskiego PiS-owskiego (w odróżnieniu od tego z Wyborczej) i jego wypowiedzi, to bardzo dla mnie rozczarowujące, że Palikot pajacuje. Nie ukrywam, że gdy wszedł do parlamentu, liczyłam na więcej z jego strony. Na to, że będzie ożywczym powiewem w skostniałym świecie polityki, a nie pajacem. Tymczasem informacje o nim pojawiają się tylko albo w kontekście kolejnego wygłupu albo jako news nie związany z polityką przez duże „P” (patrz news powyższy).


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: