Kontynuacja nowego Holmesa: Zdjęcia ruszą już w tym roku?

13Mar10

Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że drugą część będziemy kręcić jeszcze w tym roku – te słowa padły z ust Juda Lawa, który wcielił się w rolę doktora Watsona w nowym Sherlocku Holmesie. Najprawdopodobniej zdjęcia sequela rozpoczną się już latem, a konkretnie w czerwcu. Natomiast Robert Downey Jr., czyli tytułowy Holmes, ujawnił, że zaplanowane są już dwa sequele Sherlocka Holmesa.

Głównym wątkiem filmu, którego premiera planowana jest na 2011 rok, będzie walka najsłynniejszego detektywa wszech czasów z legendarnym profesorem Moriartym, w którego postać wcieli się… Brad Pitt! Z najnowszych informacji wynika, że scenariusz do Sherlocka Holmesa 2 już powstaje, a jego autorami są Kieran i Michele Mulroneyowie.

nowepogloski

Reklamy


One Response to “Kontynuacja nowego Holmesa: Zdjęcia ruszą już w tym roku?”

  1. 1 יוחנן

    To w sumie trochę smutne. Pokazuje pewną prawidłowość. Dziś odchodzi się od tworzenia filmów rozumianych jako dzieła swoich twórców. Dzisiaj filmy się produkuje. Jeśli dany produkt przynosi dochód to się go powiela i tak postają kolejne coraz bardziej pozbawione sensu części różnych rzeczy. Być może tutaj będzie podobnie. Ciekawym przypadkiem jest Shreek i Epoka lodowcowa, bo tutaj poszło to w dwie strony. Po pierwsze oczywiście powstało masę części i jednego i drugiego, a ponadto zaczęto kopiować samą konwencje obsesyjnie i tym sposobem filmów blisko spokrewnionych z tymi dwoma jest obecnie taka masa, iż nie sposób wymienić.
    Starożytni Chińczycy zwykli przeklinać największego wroga słowami „obyś żył w Ciekawych czasach”. Dziś wydaje się, iż właśnie żyjemy w takich. Doczekaliśmy się momentu, w którym wartości czy np. sztuka wszelkiego rodzaju stała się towarem, a o jej bytności lub nie w świecie, decydują krzywe popytu i podaży. 🙂

    Pozdrawiam serdecznie,

    Bardzo Ciekawy blog, będę częściej zaglądał.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: