Wywiad z Hollowayem

17Lu10

Josh Holloway, czyli James Ford (Sawyer) z Lost w wywiadzie dla magazynu People opowiada o swoim bohaterze, pracy nad serialem i planach na przyszłość.

Josh Holloway


Biedny Sawyer. W jakim stanie zobaczymy go w przyszłym odcinku?
Cały czas nie może się pozbierać. Nie może pogodzić się z tym że dopuścił do śmierci Juliet.

Ale to Juliet puściła Sawyera i to ona zdetonowała bombę….
Ale to nie zmienia faktu, że on czuje wstyd i odpowiedzialność za to że ją puścił. Zadaniem mężczyzny jest być obrońcą, bez względu na okoliczności. Ponad to, Sawyerem kieruje gniew. Przyłączy się do Locka bo już nie zależy mu na życiu. Jego dusza już jest martwa.

Czy to już koniec związku Sawyera z Kate?
Jakiekolwiek uczucia do Kate byłby zdradą w stosunku do Juliet. Grając tego bohatera, nie chciałbym aby do tego doszło. To dla niego wstyd, ale nie da się ukryć że Kate go pociąga. Chciałbym aby scenarzyści jakoś odnieśli się do tego, co łączyło Sawyera i Kate, ale nie wiem jak to ma wyglądać.

Jak gra się dwóch Sawyerów w tym sezonie? Jeden Sawyer jest na wyspie, a drugi w innej linii czasowej…
To bardzo ciekawe zważywszy na to ile rzeczy do tej pory spotkało Sawyera. Już myślałem że rozszyfrowałem tę postać, ale jednak pośpieszyłem się w ocenie. Ale tak jest w życiu – myślimy że cos wiemy, a okazuje się że jest na odwrót.

Matthew Fox i Evangeline Lilly stwierdzili że po zakończeniu pracy nad LOST, kończą karierę w telewizji. A jakie są twoje plany?
Chciałbym robić różne rzeczy związane z telewizją i filmem. Myślę że to dopiero początek nowej przygody. Nie chcę palić mostów tu, na Hawajach, ale nieunikniona jest przeprowadzka do Los Angeles bo tam kwitnie biznes. Znowu będę chodził na przesłuchania. Nie chcę dostawać ofert pracy, bo lubię ubiegać się o role. Chciałbym udowodnić sobie i innym że cały czas się rozwijam. Nie chcę aby podawano mi cokolwiek na srebrnej tacy.

Co czujesz teraz, gdy serial powoli się kończy?
Cały czas nie mogę w to uwierzyć, chociaż wszyscy mieliśmy sporo czasu aby to sobie uświadomić. Po zakończeniu każdego odcinka, mamy ochotę nakręcić jeszcze kilka ujęć. To jest wspaniałe doświadczenie aktorskie. Perypetie Sawyera można porównać do jazdy kolejką górską i bardzo się cieszę że mogłem zagrać taką postać.

Masz jakiś pomysł na zakończenie serialu?
Chciałbym aby Sawyer znowu odnalazł w sobie tę jaśniejszą stronę. Właśnie czegoś takiego doświadczył będąc z Kate a potem z Juliet – odzyskał sens życia, chciał się zmienić. Niestety, to wszystko zostało mu odebrane. Mam nadzieję że nie będzie wiecznie błądził w mroku.

Odcinek czwarty szóstego sezonu miał swoją premierę wczoraj wieczorem w telewizji ABC. Linki do pobrania go sposobem tradycyjnym wygasły. Polecamy spróbować szczęścia pobierając epizod przez torrent.

Reklamy


No Responses Yet to “Wywiad z Hollowayem”

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: