Wywiad z Nestorem Carbonell

09Lu10

TVGuide przeprowadził wywiad z Nestorem Carbonell, czyli Richardem Alpertem z Lost.


Czy producenci, Damon Lindelof i Carlton Cuse, wyjaśnili ci dlaczego Richard się nie starzeje?
Tak. Wiedziałem że kiedyś w końcu wyjaśnią te najważniejsze zagadki. Jeden z odcinków jest poświęcony Richardowi i dowiemy się skąd on pochodzi. W tym odcinku wyjaśnione zostaną zagadki związane z tym bohaterem oraz dowiemy się więcej o samej wyspie i mitologii. Ten odcinek odkryje wiele tajemnic. Po trzech latach wcielania się w tego bohatera, dostałem scenariusz który powalił mnie na kolana. Nie mogłem się doczekać kiedy nakręcimy ten odcinek. Scenariusz był niesamowity.

Jest taka teoria że Richard przybył na wyspę na pokładzie Czarnej Skały….
Nie mogę zaprzeczyć ani potwierdzić. Słyszałem już teorie odnośnie Richarda, które zupełnie mijały się z prawdą. Poczekamy, zobaczymy.

Czy Richard, obok Jacoba i jego przeciwnika, jest najstarszym facetem na wyspie?
Można powiedzieć że jest na wyspie od bardzo długiego czasu. W sezonie trzecim, kiedy pojawił się w latach siedemdziesiątych i spotkał małego Bena, był określony jako jeden z rdzennych mieszkańców wyspy. Przekonamy się czy to prawda i co to oznacza. Jeśli on zawsze był jednym z Innych, to kim są w zasadzie ci „Inni”? Kim jest ten człowiek? Usłyszymy odpowiedzi na te pytania. Na pewno z wszystkich głównych bohaterów, on był na wyspie był najdłużej. Nie wiem jak to jest z Jacobem, ale to wszystko nam się wyjaśni.

Czy jest podział na drużyny – ekipa Jacoba kontra ekipa jego przeciwnika? W której drużynie znajdzie się Richard?
W tym sezonie mamy wiele szokujących zwrotów akcji. Zobaczycie pewne elementy w zachowaniu bohaterów których byście się nie spodziewali. Niektórzy bohaterowie będą przeżywać skrajne emocje  – czegoś takiego jeszcze nie widzieliście. Jeśli chodzi o drużyny, to spodziewajcie się zmian stron. Niektórzy są lojalni, a inni zmieniają obozy. Cały czas toczy się walka o władzę i przewagę nad przeciwnikiem. Bohaterowie będą musieli się wykazać odwagą. W tym ostatnim sezonie wyjaśnionych zostanie wiele wątków a niektóre konflikty wreszcie się zakończą.

Richard chyba nie chce być przywódcą? On zawsze pełnił rolę doradcy. Czy to prawda?
Rozmawiałem z Damonem i Carltonem na ten temat. Masz rację, ja wybrałem Bena aby został przywódcą tak jak Panczenlama wybrał Dalajlamę. Alpert odpowiada przed Jacobem, jest doradcą. Tak samo było z Widmorem i Eloise. Taka była rola Richarda, ale teraz ten porządek został zburzony bo Jacob nie żyje. To bardzo niewygodna sytuacja dla Richarda. Kim on tak naprawdę jest? Czy jest przywódcą czy tylko doradcą? Z jednej strony często kłóci się z przywódcami a drugiej strony sam nie może się z tym pogodzić. Dlaczego nie ma więcej władzy? To świetne doświadczenie aktorskie, bo cały czas żyję w niepewności. Z jednej strony dowodzisz, a z drugiej strony nie masz nic do gadania. Świetnie jest grać tę ciągłe wahania – raz jestem szefem, a za moment nie mogę nic zrobić.

Jak chciałbyś aby zakończyły się losy Richarda?
Chciałbym aby miał szansę na odkupienie. Każdy bohater o tym marzy. Richard  popełnił wiele zbrodni, i chciałby uzyskać odkupienie swoich win. Chciałby też poczuć się ważny i odnaleźć swoje miejsce na wyspie i na tym świecie. Odnaleźć swoją tożsamość a przede wszystkim uzyskać odpowiedzi na nurtujące go pytania.

Dwa nowe trailery trzeciego odcinka można zobaczyć tu. Nie ma w tym jednak zbyt wielu nowych scen.

Za to bardzo ciekawe wideo z wypowiedzią Matthew Foxa (Jack) na temat szóstego sezonu można zobaczyć tu.

Źródło: darlton.pl

Reklamy


No Responses Yet to “Wywiad z Nestorem Carbonell”

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: