Wywiad z Terry O’Quinnem

30Sty10

Ukazał się kolejny wywiad z aktorem występującym w Lost. Tym razem krótki wywiad z Terry O’quinnem, serialowym Johnem Lockiem. Przypomnijmy, że premiera szóstego, finałowego sezonu Zagubionych będzie miała miejsce drugiego lutego.

Terry O’Quinn

Czy jesteś zadowolony z tego, jak potoczyły się losy twojego bohatera?
Granie Johna Locka było wielką przygodą, ale wygląda na to, że ta przygoda już się skończyła (śmiech). Z perspektywy widza, powiedziałbym że John Locke nie żyje i byłbym zawiedziony. Dla mnie on był bohaterem tragicznym, ciężko jest go lubić. Myślał że może zostać kimś kochanym i szanowanym i że może coś zmienić. Teraz już nie ma Johna Locka.

Jak teraz wcielasz się w postać o której prawie nic nie wiesz?
Nie martwię się tym zbytnio. Kiedy czytam scenariusz, wyobrażam sobie co ten bohater chciałby zrobić. W piątym sezonie nie widziałem że nie gram już Johna Locka. Pomyślałem że zagram Locka który stał  się odważniejszy, śmielszy i bardziej pewny siebie. Najwyraźniej jest teraz bardzo niebezpieczny. Chodzę i mówię  tak jak Locke, ale już nie jestem tą samą osobą.   On jest bardziej złowrogi (śmiech). Teraz ma inne zamiary.

Czy masz jakieś teorie odnośnie zakończenia serialu?
Nie. To nie ma dla mnie znaczenia. Nie wiem jak serial się zakończy, ale myślę że fani będą zadowoleni. Zamkniemy ten rozdział. Ufam producentom – oni muszą wyjaśnić wiele tajemnic, ale jak dotąd świetnie sobie radzili przez te wszystkie lata.

Źródło: darlton.pl

Reklamy


No Responses Yet to “Wywiad z Terry O’Quinnem”

  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: